“Projekt urodziny” zazwyczaj zaczynałam dopiero w okolicach grudnia, ale nie tym razem! W końcu w naszej rodzince wiele się zmieniło i już w listopadzie będziemy obchodzić pierwsze urodziny Tymka!

Jak pewnie się domyślacie – gorączka przygotowań już trwa – I MACIE RACJĘ! Zakupy w największym markecie świata (czyli Ali) zrobiłam już dawno, dawno temu – czekam tylko aż te wszystkie paczuszki poprzychodzą.

A teraz nadeszła pora na projekty graficzne – jako pierwszy przygotowałam miętowy baner urodzinowy składający się z dwóch rodzajów trójkątów – jednokolorowych i z ramką – każdy trójkąt drukować będę na jednej stronie A4, więc baner będzie całkiem duży :)

Dokładnie taki sam zestaw mam też dla Was! Poniżej znajdziecie linka do całej banerowej paczki! Znajdziecie w niej:

  • alfabet + cyferki na kolorowych trójkątach
  • alfabet + cyferki na trójkątach z ramką
  • dodatkowe trójkąty dekoracyjne (w paski, kropki, z serduszkiem i gwiazdką)

Jak wydrukować baner?

Wszystkie elementy zapisane są pojedynczo w formacie JPG. Wystarczy, że przełożycie sobie do osobnego folderu te pliki, które chcecie wykorzystać :)

Tak przygotowany zestaw możecie wydrukować w domu na kolorowej drukarce – polecam do tego celu wykorzystać grubszy papier (np. z bloku technicznego) – pamiętajcie tylko, żeby NIE SKALOWAĆ plików – w ustawieniach drukarki rozmiar powinien być 100%.

Jeśli nie macie drukarki, to nic straconego – zgrajcie przygotowane pliki na pendrive i lećcie do centrum druku :)

POBIERZ PLIKI

Jak samodzielnie wykonać taki baner?

No dobrze – a co jeśli chciałybyście taki baner, ale w innym kolorze lub z inną czcionką? Nic trudnego! 

Przygotowałam dla Was tutorial, w którym pokazuję krok po kroku, jak taki trójkąt z literką w środku przygotować – film znajdziecie poniżej, mam nadzieję, że się Wam spodoba :) Czekam na Wasze opinie i uwagi!

Jeśli masz jakieś pytania do tutoriala, sposobu drukowania lub po prostu chciałabyś do mnie napisać, zostaw proszę komentarz, klikając w poniższą grafikę z linkiem do Facebooka :)

***
Mam nadzieję, że podobał Ci się ten wpis :)
Jeśli chciałabyś zostać tu na dłużej obserwuj mój Instagram
Wtedy na pewno nic Cię nie ominie :)
Zapraszam Cię też do grupy na FB - Mamy Szyją!