Ostatnio na instagramowym story pokazywałam Wam, jak Tymek bacznie obserwuje ścianę. Czemu o tym piszę? Bo potem dostałam od Was trochę pytań o plakaty – a w szczególności jeden. I niewiele myśląc, postanowiłam przygotować dla Was niespodziankę!

Plakatów z hasłem “Dream big Little One”, jest całkiem sporo, ale nie byłabym sobą, gdybym po prostu zamówiła jakiegoś gotowca! Dlatego sama przygotowałam taki plakat do kącika Tymka przygotowanego w naszej sypialni :)

Nasz ma akcenty turkusowe, bo na ten kolor postawiłam przy urządzaniu, ale pomyślałam sobie, że taka wersja kolorystyczna nie każdej z Was podpasuje. Dlatego też przygotowałam dwie dodatkowe – z różem i błękitem. Z tej konfiguracji na pewno wybierzecie coś dla siebie, prawda?

Żeby tego było mało, stwierdziłam, że nie poprzestanę na jednym rozmiarze plakatu (my mamy 30x40cm) a dam Wam trochę większą dowolność – od najmniejszej ramki 10x15cm do wspomnianego już większego wymiaru właśnie :) Jednym zdaniem – do wyboru, do koloru!

Jak wydrukować plakat?

Jeśli posiadacie w domu kolorową drukarkę, wystarczy, że ściągniecie wybrany plik. Na kartce A4 możecie wydrukować wszystkie formaty oprócz największego 30x40cm – ten mieści się na kartce A3. Pamiętajcie tylko, żeby w żadne sposób nie skalować plików. Po wydrukowaniu wystarczy wyciąć plakat wzdłuż wewnętrznej strony ramki i gotowe :)

Macie w pobliżu drukarnie, w której jest możliwość wydruku plakatu? To ekstra! Wystarczy, że dostarczycie tam ściągnięty plik – wszystkie są w formacie PDF gotowe do druku, zawierają 2mm tzw. spadu. Dwa największe formaty (30×40 i 21×30) powinnyście móc wydrukować od razu w formie gotowego plakatu. Mniejsze grafiki wydrukujcie na papierze A4 i wytnijcie wzdłuż wewnętrznej strony czarnej ramki.
Jeśli nie macie w pobliżu drukarni a nie chcecie drukować plakatu w warunkach domowych, możecie też skorzystać z usług specjalnych serwisów wydruku działających online :)

***

Żeby pobrać plakat, wystarczy kliknąć w wybrany kolor i rozmiar :)

Jeśli masz jakieś pytania do sposobu drukowania lub po prostu chciałabyś do mnie napisać, zostaw proszę komentarz, klikając w poniższą grafikę z linkiem do Facebooka :)

***
Mam nadzieję, że podobał Ci się ten wpis :)
Jeśli chciałabyś zostać tu na dłużej obserwuj mój Instagram
Wtedy na pewno nic Cię nie ominie :)
Zapraszam Cię też do grupy na FB - Mamy Szyją!