Która mama nie myśli o tym jakby tu upamiętnić pierwszy rok życia swojego maluszka? Instagram aż kipi od inspiracji! Możliwości jest multum a i ja postanowiłam dołożyć w tym temacie coś od siebie!

Jak dobrze wiecie, sama też projektuję i szyję maty fotograficzne dla maluszków. Kto nie widział, może je podejrzeć w moim sklepie (KLIK!). Ale nie o nich dzisiaj – dziś o alternatywie, jaką są karty fotograficzne.

Kiedy jeszcze byłam w ciąży dla moich listopadowych mamusiek zaprojektowałam 3 różne zestawy z kartami foto – można ich użyć nie tylko do oznaczenia kolejnych miesięcy, ale i ważnych wydarzeń – na początek przygotowałam cztery dodatkowe:

  • narodziny
  • wyjście ze szpitala
  • pierwszy spacer
  • “mówię mama”

Oczywiście takich kart może być wiele, wiele więcej! Jeśli się Wam spodobają, może rozszerzymy którąś (albo wszystkie!) serie :) Wasze typy piszcie do mojej instagramowej szufladki (@kasia.harezlak – przypominam :))
Tymczasem bierzcie i korzystajcie – wystarczy wydrukować, wyciąć i fotografować! W kartach fajne jest też to, że na odwrocie każdej można coś napisać, dodać swoje uwagi, wspomnienia, datę i miejsce. No i zrobić zdjęcie, gdzie tylko będziecie chciały :)

Jak wydrukować fotokarty?

Jeśli posiadacie w domu kolorową drukarkę, wystarczy, że ściągniecie wybrany plik. Na kartce A4 możecie wydrukować wszystkie wzory – na jednej kartce mieszczą się 2 fotokarty.
Pamiętajcie tylko, żeby w żadne sposób nie skalować plików.
Po wydrukowaniu wystarczy wyciąć pojedyncze karty i gotowe :)

Macie w pobliżu drukarnie, w której jest możliwość wydruku plakatu? To ekstra!
Wystarczy, że dostarczycie tam ściągnięty plik – wszystkie są w formacie PDF gotowe do druku :)

Jeśli nie macie w pobliżu drukarni a nie chcecie drukować plakatu w warunkach domowych, możecie też skorzystać z usług specjalnych serwisów wydruku działających online :)

Poszczególne zestawy możecie pobrać klikając w link przy grafice :)

Będzie mi bardzo, bardzo miło, jeśli korzystając z nich, oznaczycie mój instagramowy profil – @kasia.harezlak. Dzięki!

Karty są darmowe do użytku niekomercyjnego.

Jeśli masz jakieś pytania do sposobu drukowania lub po prostu chciałabyś do mnie napisać, zostaw proszę komentarz, klikając w poniższą grafikę z linkiem do Facebooka :)

***
Mam nadzieję, że podobał Ci się ten wpis :)
Jeśli chciałabyś zostać tu na dłużej obserwuj mój Instagram
Wtedy na pewno nic Cię nie ominie :)
Zapraszam Cię też do grupy na FB - Mamy Szyją!